Yaylada Balıkesir AVM

Bursa yolu 1. KM – BALIKESİR


Telefon: 0 266 234 00 00
Fax: 0 266 234 00 00

info@yaylada.com

Balıkesir’de Alışverişin Adı

Balıkesir’in alışkanlıkları ve ihtiyaçları istekleri titizlikle gözlemlenerek 6 Ekim 2007’de açılan Yaylada Alışveriş Merkezi 7. yılını karşılamaya hazırlanıyor. Bu sürede Balıkesir’de seçkin bir marka haline gelen YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, geniş mağaza yelpazesi ile farklı ürünler sunmakta olan toplam 72 markası ile Balıkesir’de Alışverişe yeni bir soluk gelmiştir. Açıldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen çeşitli eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri ile de YAYLADA Balıkesirliler için sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, şehrin çekim merkezi olmuştur. 2014 yılında YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, 7. yıldönümünü tüm ziyaretçileri ile beraber çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Tüm yıla yayılması planlanan bu çalışma kapsamında birbirinden Eğlenceli etkinlikler,  eğitici ve kültürel faaliyetler, sürpriz çekilişler ve hediyeler YAYLADA ziyaretçilerini beklemektedir.

Hepsi Bir Arada…Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence… YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ birbirinden farklı lezzetleri sunan fast-food, kafe ve restoranları, her türlü Alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik seçilmiş 72 markası, 8 sinema salonu, 400 metrekare çocuk oyun alanı, 850 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, tiyatro ve sergi salonları ile ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebilecekleri tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor. 
Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi’nin, her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşündükleri ayrıcalıkları bir mekan olması için açılışından 2 yıl önce çalışmalarına başlayarak özenle hazırlanan tüm araştırmalar bir araya getirilmiş ve Balıkesir’in ilk Alışveriş merkezi oluşturulmaya karar verilmiştir. Merkez bölgenin Alışverişte seçkin markaları içeren modern bir Alışveriş merkezine duyduğu ihtiyacı gözlemleyen Yayla Grup tarafından oluşturularak 6 Ekim 2007’de açıldı. Alışveriş merkezi, spor kompleksi, turistik tesis gibi alanların inşaat ve işletmeciliği konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip Yayla Grup, İstanbul’daki Alışveriş merkezi tecrübesini Balıkesir’e taşıdı.

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi yerli ve yabancı markalar, bayan – erkek – çocuk giyim, hipermarket, ayakkabı, , spor, aksesuar, fast food, cafeler, restoranlar, sinema, optik, mücevher, oyuncak, Eğlenceli çocuk alanlary, teknoloji marketler, ev tekstili vb. genel ihtiyaçların hepsini bir arada bulabileceğiniz batı normlarında bir Alışveriş merkezidir. 36.000 metrekare alana kurulan Yaylada Alışveriş Merkezi, seçkin ve dev markaların yer aldığı 72 mağaza, içerisinde 3D salonlarında yer aldığı 8 adet sinema salonu , 400 metrekare çocuk oyun alanı, 600 oturma kapasiteli fast-food, kafe ve şık restoranları ve 850 araçlık açık otoparkı, sergi ve tiyatro salonu ile bölgenin çekim merkezi olmuştur. Ayrıca Yaylada Alışveriş Merkezi 700 kişilik çalışan kadrosu ile Balıkesir ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.