Des 90

Perakende sektörün gelişmesi için DES “Dijital Etiket Sistemi" projesini hayata geçirmiştir.

DES, mağazacılık operasyonlarında KAYIP, KAÇAK, ÇALINTININ tamamen önlenmesi ve tüm operasyonel faaliyetlerin online yürütülmesi hedeflenmektedir.

Temelleri seksenli yıllarda atılan PARK CAPITAL, yenilikçi ve açık fikirli vizyonuyla hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı yatırımlara imza atmış ve yatırım sektörlerinin önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. PARK CAPITAL ailesi; Ar-Ge ürün geliştirme, bilgi teknolojileri ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Grubun uluslararası gayrimenkul ve perakende yatırımı olan Park Capital Enerji Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, aynı zamanda “PARLA ALL BRANDS” markasının Türkiye’deki yatırımcısıdır. (Çevrimdışı perakendecilik, çevrimiçi perakendecilik ve e-ihracat alanlarında da faaliyet göstermektedir.) Perakende yatırımları ile deneyim kazandığı sektörde inovasyon ihtiyacını görmüş ve sektörün gelişmesi için “DİJİTAL ETİKET SİSTEMİ” projesini hayata geçirmiştir. Bu proje kapsamında tüm perakende alanlarında ve özellikle mağazacılık operasyonlarında KAYIP, KAÇAK, ÇALINTININ tamamen önlenmesi ve tüm operasyonel faaliyetlerin bilgi işlem teknolojileri ile online olarak yürütülmesi hedeflenmektedir.

www.des90.com